Bestuur & Verenigingsregels

Bestuur

Voorzitter: Rianne Jonker
e-mail: voorzitter@hbcdoelgericht.nl

Secretaris: Kevin Kuijvenhoven
e-mail: secretaris@hbcdoelgericht.nl

Penningmeester: Ruud Jonker
e-mail: penningmeester@hbcdoelgericht.nl

Wedstrijdleider : Jaap Vijfvinkel
e-mail: wedstrijdleider@hbcdoelgericht.nl

Hoofdtrainer:  André Steentjes

e-mail: hoofdtrainer@hbcdoelgericht.nl

Facilitair: David Leenman

e-mail: facilitair@hbcdoelgericht.nl

PR: Duncan van der Nat & Daan van Veen

email: pr@hbcdoelgericht.nl

 

De vertrouwenspersonen binnen de vereniging zijn de volgende personen:

Rianne Jonker: voorzitter@hbcdoelgericht.nl

Kevin Kuijvenhoven: secretaris@hbcdoelgericht.nl

Ruud Jonker: penningmeester@hbcdoelgericht.nl

 

Verenigingsregels

Statuten HBC Doelgericht: Statuten Doelgericht

Huishoudelijk reglement HBC Doelgericht: Huishoudelijk Reglement HBC Doelgericht

Aanstellingsbeleid vrijwilligers: Aanstellingsbeleid vrijwilligers

Vrijwilligersbeleid HBC Doelgericht: Vrijwilligersbeleid HBC Doelgericht

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.