Bestuur en verenigingsregels

Bestuur

Voorzitter: Rianne Jonker
e-mail: voorzitter@hbcdoelgericht.nl

Secretaris: Kevin Kuijvenhoven
e-mail: secretaris@hbcdoelgericht.nl

Penningmeester: Ruud Jonker
e-mail: penningmeester@hbcdoelgericht.nl

Wedstrijdleider : Jaap Vijfvinkel
e-mail: wedstrijdleider@hbcdoelgericht.nl

Hoofdtrainer:  André Steentjes

e-mail: hoofdtrainer@hbcdoelgericht.nl

Facilitair: David Leenman

e-mail: facilitair@hbcdoelgericht.nl

 

Werkdiensten leden HBC Doelgericht.

Om het sportcomplex leef- en bruikbaar te houden is afgesproken dat alle leden de plicht hebben om werkdiensten te verrichten om het sportcomplex te onderhouden, dan wel leefbaar te houden. Dit, omdat het financieel niet haalbaar is de benodigde werkzaamheden door derden te laten doen.

Het bestuur van Doelgericht stelt voor alle leden ( > 18 jaar) een werkrooster vast voor de komende werkmaanden, om zodoende voldoende menskracht beschikbaar te hebben voor de noodzakelijke werkzaamheden. Hierbij wordt de werkmaand opgedeeld in 4 weken waarin een groepje van circa 4 leden de werkbeurt uitvoert op een zaterdag en het tijdsbeslag van een werkbeurt is ongeveer 3 uur.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.