Het Bestuur

Voorzitter : Kevin Kuijvenhoven
E-mail : voorzitter@hbcdoelgericht.nl

Secretaris : Janneke Noordermeer
E-mail : secretaris@hbcdoelgericht.nl

Penningmeester : Rob Braggaar
E-mail : penningmeester@hbcdoelgericht.nl

Wedstrijdleiders : Jaap Vijfvinkel & Pierre van der Nat
E-mail : wedstrijdleider@hbcdoelgericht.nl

Trainer : Vincent Rolvers
E-mail : cursus@hbcdoelgericht.nl

Facilitair : David Leenman
E-mail : facilitair@hbcdoelgericht.nl

Kantinecommissie : Ate de Groot
E-mail : kantinecommissie@hbcdoelgericht.nl

Klusteam : Ate de Groot
E-mail : klusteam@hbcdoelgericht.nl

Vertrouwenspersonen : Hans Deijl & Ineke Bakker
E-mail : vertrouwenspersoon@hbcdoelgericht.nl